UNICO ENERJİKEVİM Sigorta Paketi Kampanyası Nedir?

YEPAŞ ile Serbest Tüketici sözleşmesi imzalayan ve belirlenen kampanya koşullarını sağlamayı taahhüt eden müşteriler, EPİAŞ tarafindan Serbest Tüketici olarak onaylanmalarini takiben Unico Sigorta’dan EnerjiKevim Sigorta Paketine sahip olmaktadirlar. Kampanya kapsamında sağlanan Sigorta Planı, YEPAŞ serbest tüketici abonesi olarak taahhüt veren kişilerin aboneliklerinin geçerli olduğu adres için kapsam sağlayacaktır.

UNICO ENERJİKEVİM Sigorta Paketi Hangi Hizmetleri Kapsamaktadır?

Unico Sigorta’nın Sigorta paketleri müşterilerin beklenmedik bir an da başına gelebilecek bir kaza sonucu oluşabilecek yaşam kaybında ailelerine, maluliyet durumunda ise kişilere finansal destek sağlarken, ürün içerisinde sunduğu özel avantajlar ile YEPAŞ müşterisi olmanın farkını günlük hayatımızda da hissettirmeyi hedeflemektedir.

Ferdi Kaza Sigortası

Bir kaza sonucunda yaşayabileceğiniz pek çok olumsuzluğa karşı 6.000 TL teminatla, hem kendiniz hem de sevdikleriniz için güvenli bir gelecek sağlayabilirsiniz.

Göz Sağlığı

Poliçe süresi içerisinde, 1 kez ücretsiz olarak, göz muayenesi, göz tansiyonu ölçümü, görme keskinliği testi, biyomikroskobik muayene, göz kapağı muayenesinden yararlanma hakkına sahiptir.

Diş Sağlığı

Poliçe süresi içerisinde 1 kez ücretsiz olarak, diş hekimi muayenesi, periapikal röntgen filmi, diş taşı temizliği hizmetlerden yararlanma hakkına sahiptir.

Kombi Bakımı

Bireysel müşteriler, Kombi Bakım hizmetinden 1 kez; arıza tespiti, cihazda biriken tozların temizliği, fan kontrolü, eşanjör kontrolü, elektrik kaçağı hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanabilirler.

Cam Kırılması

Bireysel müşteriler, konut içindeki kapı camlarının ve/veya konutun dış camlarının kınlması veya çatlaması durumunda, poliçe süresi içerisinde, 2 kez, her bir vaka başına 250 TL olmak koşulu ile ücretsiz tamir işleminden faydalanma hakkına sahiptir.

Elektrik Tesisatı Bakımı

Bireysel müşteriler, konut tesisatında (elektrik sigortasından, elektrik anahtarına kadar) kaynaklanan bir sorun nedeniyle meydana gelebilecek acil çözüm gerektiren problemlerde, poliçe süresi içerisinde, 2 kez, her bir vaka başına 250 TL olmak koşulu ile ücretsiz olarak tamir hizmetinden yararlanma hakkına sahiptir.

Çilingir Hizmeti

Bireysel müşteriler, anahtarın kaybı veya unutulması gibi nedenlerle konuta girememe veya konutta kilitli kalma nedeniyle konuttan çıkamama durumlarında, poliçe süresi içerisinde 2 kez, her bir vaka başına 250 TL olmak koşulu ile ücretsiz olarak çilingir hizmetinden faydalanma hakkına sahiptir.

YEPAŞ EnerjiKevim kampanyasına www.yepas.com adresinden ulaşılabilir. Müşterilerin kaza sonucu yasam kaybı veya maluliyeti durumunda teminat alabilmeleri için bildirimlerini 0850 222 28 00 numaralı Unico Sigorta Çagrı Merkezi’nden yapmaları gerekmektedir. Poliçe kapsamında sunulan ek faydaları kullanabilmeleri adına hizmet talebinde bulunabilmeleri için 0850 252 02 30 numaralı telefon hattını aramaları gerekmektedir. Kampanya kapsamında sağlanan sigorta planı, YEPAŞ serbest tüketici abonesi olarak taahhüt veren kişilerin aboneliklerinin geçerli olduğu adresi kapsamaktadır. Ayrıca müşterilerimiz, anlaşmalı noktalardan farklı hizmetlerin talep edilmesi durumunda hizmetleri indirimli olarak yararlanma hakkına sahiptirler. Kampanya 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir. YEPAŞ, kampanyayı süresinden önce sonlandırma veya uzatma hakkını saklı tutar.

YEPAŞ’a gelin, kaliteli ve indirimli elektrik hizmeti alın.