Full EnerjiK Kampanya nedir?

YEPAŞ Full EnerjiK Kampanyası ile ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz hizmetler;

6.000 TL Ferdi Kaza Sigortası
Bir kaza sonucunda yaşayabileceğiniz pek çok olumsuzluğa karşı 6.000 TL teminatla, hem kendiniz hem de sevdikleriniz için güvenli bir gelecek sağlayabilirsiniz

Yılda 1 kez Araç Check-Up
Aracın genel kontrolü anlamına gelmektedir. Bu kontrol işlemi kapsamında; Aracın lastik, motor aksamı, fren, ayna, far kontrolleri yapılmakta ve sonuçları sigortalımıza raporlanmaktadır. Uygunsuz bulunan eksiklik ya da arızaların giderimi için indirimli olarak yardımcı olunmaktadır.

Yılda 1 kez Rot & Balans
Rot-balans ayarı sayesinde,  ayarsızlıklar nedeniyle artan yakıt tüketimi ve lastik aşınmasının önüne geçilebildiği gibi rot kolu, rotil, amortisör gibi ön takım parçalarının uzun süre dayanması da sağlanır.

Yılda 1 kez Klima Bakımı
Bakım hizmeti, klimadaki gerekli kontrollerinin yapılıp tozlarının temizliği işlemidir. İhtiyaç duyulması durumunda gaz dolumu ve filitre değişimi için indirimli olarak yardımcı olunmaktadır.

Yılda 1 kez Lastiklere Nitrojen Gazı Dolumu
Lastik içerisinde yer alan oksijen gazı yerine tercih edilecek olan nitrojen gazının oldukça çok faydası var. Bu gaz lastik içerisinde normal hava gibi nem oluşturmuyor. Bu sayede lastik içinde ve jantta korozyon meydana gelmiyor.

Yılda 1 kez Dış Yıkamaya Ücretsiz İç Yıkama
Araç Yıkama hizmeti kapsamında, dış yıkama yaptırana, iç yıkama hizmeti yılda 1 (bir) kez hediye edilmektedir. Hizmetin birden çok kullanılmak istenmesi durumunda, sigortalı dilediği kadar yıkama hizmetinden indirimli olarak yararlanma hakkına sahiptir.

Müşterilerin kaza sonucu yaşam kaybı veya maluliyeti durumunda teminat alabilmeleri için bildirimlerini 0850 222 28 00 numaralı Unico Sigorta Çağrı Merkezi’nden yapmaları gerekmektedir. Poliçe kapsamında sunulan ek faydaları adına hizmet talebinde bulunabilmeleri için  0850 252 02 30 numaralı telefon hattını  veya www.yepas.com adresinden online başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Kimler Yararlanabilir?

Serbest Tüketici niteliğine sahip son 12 aylık tüketimi 2.400 kWh (karşılığı olan ortalama aylık yaklaşık 82 TL elektrik tüketimine tekabül etmektedir) ve üzeri olan 12 aylık serbest tüketici sözleşmesi imzalayan tüm mesken ve ticarethane abonelerimiz Full EnerjiK Kampanyamızdan yararlanabilir. (mevcut kampanya sözleşmesi devam eden müşterilerimiz,  sözleşmesi bitmeden farklı bir kampanyaya geçiş yapamaz)

Önemli Not:

Kampanya kapsamında  sağlanan sigorta planı, YEPAŞ Serbest Tüketici abonesi olarak taahhüt veren kişilerin YEPAŞ’a beyan ettikleri araç plakasını kapsamaktadır.
Hizmetler yalnızca hususi kullanımda olan, binek araçlar için geçerlidir. Araç plakası mutlaka belirtilmelidir.
Araç Bakım hizmeti, 10 yaş üzeri araçlar için kapsam dışıdır. (aracın ruhsatta yer alan tescil tarihi baz alınacaktır.)
Ayrıca müşterilerimiz;  İşçilik & Lastik Alım %25, Periyodik Bakım %15, Lastik Depolamada %20’ye varan indirimlerden faydalanma hakkına sahiptir.

Full EnerjiK Kampanya müşterilerimiz, asistanlık hizmetleri için 0 850 252 02 30 çağrı merkezi numarasını arayarak hizmet almaktalar.  Bu uygulamamıza ek olarak;

Full EnerjiK Kampanya müşterilerimiz, asistanlık hizmetleri için 0 850 252 02 00 çağrı merkezi numarasını arayarak hizmet almaktalar.  Bu uygulamamıza ek olarak;

www.yepas.com web sitemize girildiğinde ana sayfamızda yer alan Full EnerjiK Kampanya görselinde “Online Randevu Al” butonu tıklandığında, asistanlık hizmeti aldığımız ve YEPAŞ’a özel olarak hazırlanan  http://vip-hayat.com/yepas/rez.php servisine yönlendirilmektedir. Müşterilerimiz açılan alanda T.C. kimlik numarası ve kullandıkları sigorta paketini seçerek giriş yapabilir.  Asistanlık hizmetin sunan firma tarafından müşterilerimize verilen randevu sonrasında en kısa sürede müşterilerimize dönüş sağlanmaktadır.

YEPAŞ’a gelin, kaliteli ve indirimli elektrik hizmeti alın.