Samsunspor Taraftar Kampanyası Nedir?

Samsunspor Taraftar Paketi , Samsunspor Kulübüne düzenli gelir yaratabilmek amacıyla YEPAŞ ve Samsunspor Kulüplerinin işbirliği ile geliştirilmiştir.
Samsunspor Taraftar Paketini seçerek YEPAŞ ile sözleşme imzalayan taraftarlar aylık elektrik tüketimlerine göre belirlenecek olan tutarda , Samsunspor Kulübüne katkı sağlayacaklardır.
Kulüp payı, kampanyaya katılan taraftarların aylık elektrik tüketimleri, müşterinin ait olduğu mesken/ticarethane abone grubu için EPDK tarafından belirlenen aktif enerji birim fiyatı ve sözleşme de yer alan %4 ıskonto oranı üzerinden belirlenecektir.
Hesaplanan bu tutar, ilgili dönem faturasının müşteri tarafından YEPAŞ’a ödenmesinin ardından YEPAŞ tarafından Samsunspor’a aktarılacaktır. Kulüp payı aktarımı sözleşme süresince tahakkuk edecek olan tüm faturalarda aynı usulle belirlenecektir.
Sözleşme süresi 24 ay olup, taahhüt süresi dolmadan sözleşmenin sonlandırılması halinde, sözleşmenin sonlandırıldığı tarihe kadar Samsunspor’a aktarılan tutarlar müşteriye fatura edilir.

Samsunspor Taraftar Kampanyasından Kimler Yaralanabilir?

Aylık ortalama 68 TL ve üzeri elektrik faturası ödeyen tüm Mesken ve Ticarethane abonelerimiz Samsunspor Taraftar Kampanyası’ndan yararlanabileceklerdir.

Samsunspor Taraftar Kampanyasına Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Samsunspor Taraftar Kampanyası’na başvurmak için 444 55 23 Çağrı Merkezimizi arayabilir, ya da size en yakın YEPAŞ Müşteri Hizmetleri Merkezlerimize giderek başvuru yapabilirsiniz.

YEPAŞ’a gelin, kaliteli ve indirimli elektrik hizmeti alın.